Hallo iedereen, Zoals jullie misschien al via de verwarmingsbuizen hebben gehoord, hebben Stichting L.E.O. en Joekskapel Krom dur d'n bocht de handen ineen geslagen om samen een mooi feest te organiseren! Het zal geen verrassing zijn dat het om een Joekskapellenfestival zal gaan! Dit evenement zal op 13 december 2008 plaatsvinden in gemeenschapshuis 'de Brink'. De organisatie is al in volle gang en inmiddels hebben ook al 8 joekskapel len uit de regio toegezegd om deze avond op te luisteren met vrolijk klanken. Zoals jullie lezen is bijna alles al geregeld, maar we zitten echter nog met één probleem! De naam voor het festival ontbreekt! Afgelopen weken Rebben we al enkele suggesties voor namen binnen gekregen via de e-mail. Maar we willen natuurlijk nog wat andere mensen de gelegenheid geven een originele naam te verzinnen! De grote winnaar krijgt een gratis optreden van joekskapel Krom dur dn bocht op eigen gewenste datum!!! Tijdens uw verjaardag, 25-jarig huwelijk, Sarah, Abraham wat je maar wilt! Stuur de originele namen voor dit joekskapellenfestival voor 15 september naar: kromdurdnbocht@gmail.com Vrienden van Krom dur d'n bocht Verder willen wij er iedereen op attent maken dat iedereen vriend van Krom dur d'n bocht kan worden! Op http://www.kromdurdnbocht.nl/ kunnen jullie hier meer over lezen) Voor iedereen die al vriend is of dit voor 1 september 2008 wordt, is er een feestavond georganiseerd! Op de feestavond van de vrienden van Krom dur d'n bocht zal voldoende eten en drinken aanwezig zijn. De avond wordt opgeluisterd met joekskapelmuziek! De feestavond van Vrienden van Krom dur d'n bocht knalt los op 27 september 2008! Het joekskapelienfestivalcomtté KDDB en LEO K'DDBl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 16