3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Installatie pastoor Huub van Home Onlangs werd de zeereerwaarde Heer Huub van Home benoemd als pastoor van Blitterswljck en Wanssum en als administrator van Gastenray. Op zaterdag 30 augustus 2008 vind om 14.00u in de kerk van Biitterswijck de installatie plaats. Deze geschiedt door deken Smeets van Venray, Uw pastoor zal als getuige- (buurt)pastoor daarbij aanwezig zijn. Aansluitend aan deze viering is er een receptie en wel tot 17.30u in het naast de kerk gelegen parochiehuis. MIVA-collecte In het weekend van 30 en 31 augustus vindt weer de MIVA-coilecte piaats. MIVA staat voor Missie Verkeersmiddelen Actie en beoogt geiden in te zamelen ten behoeve van diverse projecten; onder meer ter ondersleuning van pater Ekwelte in Kameroen, Hij bezoekt nu zijn parochies met het openbaar vervoer. Dat kost heel veel tijd. Daarom heeft aan de MIVA een auto gevraagd. Folders terzake vindt u bij de ingang van de kerk. We bevelen deze jaarlijkse kerkdeurcoilecte van harte aan uw milddadigheid aan. Wisseling H. Missen In verband met de kermis in Veulen vindt op zaterdag 6 september 2006 een wisseling van de H, Missen plaats. De H. Mis in Veulen is dan om 1S.00u (ipv 19.15u). De H. Mis in Heide is die dag om 19.15u (ipv 18.00u). Katholieke gezinnen Enige tijd geleden is de website; www.katholiekqezin.nl van start gegaan. Deze gezinssite biedt dagelijks nieuws en actualiteiten, alsmede praktische tips over huwelijk en opvoeding; voorts heei wat achtergrondinformatie. In de maand september start men de actie; Wat heb ik vandaag voor mijn gezin gedaan? Iedere dag komen er in elk gezin tientallen keuzemomenten langs. "Wij geloven dat het in ieder gezin mooier, beter en leuker kan worden. Dat heeft niet te maken met het gezinsbeleid van de overheid, wat je salaris is, in welke buurt je woont, of je partner moet veranderen of dat je kinderen beter hun best moeten doen. De sleutel tot een mooier, beter en leuker gezinsleven dat ben je zelf!" Op de site www.voormiinaezin.nl wil de betreffende organisatie dat we de positieve keuzes die we in het dagelijks leven maken, met elkaar delen. Niet om onszelf op de borst te kloppen, maar als stimulans en als aanmoediging naar elkaar. Men wil zoveel mogelijk positieve keuzes verzamelen op de site. ledereeen die reageert, krijgt het memoblok 'voormijngezin.nl' thuisgestuurd. Hierop kan men de eigen keuzes iedere dag opschrijven en vasthouden. Onder alle inzendingen wordt een dag Winter-Efteling voor je gezin verloot. Pastoor C. Muller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4