EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! 19 Het organiseren van de carjump is als een dagje naar de Efteling. Het zit vol verrassingen! Hadden we vorig jaar nog de grootste moeite om een Dakar deelnemer naar 't Veulen te halen, dit jaar dient er zich zelf eentje aan! Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid gaat er namelijk een Dakar Desert Warrior over ons terrein scheuren. Vanaf fabriek rechtstreeks naar de carjump. We hebben dus weer een primeur te pakken! De goeie man die het monster gaat besturen heeft gezegd dat hij niet komt om het ding stil te laten staan. Enkele uitverkorenen zullen zelfs mee mogen met een ritje over de Veulense zandduinen. Dit wordt de superkrent in de toch al niet te versmaden pap! Helaas zijn de posters en de flyers al klaar en gedeeltelijk verspreidt. Dit nieuwtje zal dus van mond tot mond het land door moeten gaan. En dat is waar jij in beeld komt! Zit je bij de kapper, komen ze een barbeque brengen of kom je zomaar iemand tegen op straat, begin even over die Desert Warrior. Denk je dat jou mogelijkheden in dienst van de carjump op deze manier niet optimaal worden benut en wil je echt lichamelijk meehelpen? Dan kun je je opgeven bij het hoofd van vrijwilligerswerving, Gertjan. Hij heeft het batterijtje van z'n gsm helemaal volgeladen zodat hij het aanbod fatsoenlijk kan verwerken. Bel even met 0623710102 en je hoort hoe het verder gaat. Geen computerstemmetjes of lastige doorkiesnummers, gewoon 100% Gertjan. Heb je je inmiddels nog steeds niet opgegeven voor de carjump dan snap je het niet of dan wil je het niet snappen. Met deelname aan de carjump in je c.v. gaan er deuren open waarvan je anders nog niet eens de klink kon

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 20