3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Uitvaart Op zaterdag 26 juli 2008 vond in Veulen de uitvaart plaats van mw. Grada Kune (Beukenrode). Grada werd 98 jaar. Moge zij rusten in vrede. Gedoopt Op zondag 27 juli 2008 werd in de kerk van Veulen gedoopt: Martijn Roo (Eijkenhofweg 12). We wensen de dopeling een zegenrijk leven toe. Overleden Afgelopen zaterdag 26 juli 2008 overleed in het ziekenhuis van Maastricht Teu Willems (Blankenberg 2). Teun leefde kort maar onvergetelijk. Woensdagavond 30 juli vindt om 19.00u in de kerk van Leunen ee herdenkingsdienst plaats. Op donderdag 31 juli wordt in besloten kring in dezelfde kerk oe afscheidsdienst gehouden. Teun wordt te rusten gelegd op het kerkhof t. Leunen. We wensen de ouders en naaste familieleden veel sterkte toe. Mariasite wereldwijd bron van kracht voor katholieken Tussen de 1400 en 1800 mensen uit de hele wereld bezoeken dagelijks d. Mariasite van Leo de Bondt (66) uit Dronten. Het groeit hem eigenlijk een beetje boven het hoofd, maar stoppen met zijn internetpagina over Maria-verschijninger kan niet. Op www.marypages.com staan verschillende Maria-verschijningen, waarvan e* naar zijn zeggen twaalf zijn goedgekeurd door de RK-Kerk. Daarnaast zijn ei onder meer gebeden, liederen en uitleg van vieringen en rituelen te vinden. De Bondt begon zijn elektronische collectie in het Nederlands. Inmiddels hebben verschillende internationale bezoekers die al in acht talen vertaald. De Bondi brengt elk vrij uurtje door achter zijn beeldscherm. Gemiddeld besteedt hij elke dag vier uur aan zijn site. "Mijn vrouw wijst me er vaak op dat ik nog helemaal niet naar buiten ben geweest." In het begin trok de Drontenaar zo'n vierhonderd bezoekers per dag. Zes jaar later zijn dat er ongeveer vier keer zo veel. Er zijn wel eens 3.500 bezoekers langs geweest. De teller staat volgens hem al bijna op 1,4 miljoen bezoekers.De Drontenaar is van huis uit protestant. Hij werd verliefd op een katholiek meisje. Om met haar te kunnen trouwen, werd hij katholiek Maar toen hun dochtertje op jonge leeftijd stierf, keerde hij het geloof de rug toe "Ik wilde niks te maken hebben met een God die mij dat aandeed Vijftien jaar later werd hij naar eigen zeggen geroepen door de Heilige Maagc Maria. Hij zag in een krant een afbeelding van Maria uit 1842 en werd daardoo' gegrepen. "Ik barstte in tranen uit. De afbeelding in de rooms-katholieke kerk Sin Andrea delle Fratte in Rome is van Alphons Tobie Ratisbonne, een jood die he geloof had afgezworen. Totdat Maria in 1842 aan hem verscheen. Hij bekeerde zich tot het rooms-katholicisme en werd priester."Maar de Drontenaar was na die

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4