Problemen met uw prothese? KBO Veulen 13 Herinnering opgave dagtocht Op woensdag 20 Aug. organiseren we een dagtocht door de Eifel De dagindeling ziet er als volgt uit. Vertrek om 8.30 uur Onderbreking met een koffiestop in Zuid Limburg hierna gaan we verder o.l.v. een deskundige gids voor een onvergetelijke tocht door, de voor velen nog onbekende Eifel Via de vroegere vrijstaat en Mariabedevaartsoord Moresnet in Belgie passeren we bij het plaatsje Mutenich de Belgische-Duitse grens en zijn we al direct in de Eifel. We rijden langs het alom bekende toeristen plaatsje Monschau en komen we via Gmund en de abdij Mariawald aan bij hotel Klostermuhle waar ons een typische Eifelse lunch op ons wacht. Aansluitend is er nog even vrije tijd om de benen te strekken en rond te kijken in het stadje Heimbach voordat we onze weg vervolgen. Via o.a. Nideggen met zijn ver gezichten rijden we dwars door de Eifel. Onderweg zal nog een korte pauze worden ingelast. Ook de terugreis naar Nederland gaat via een bijzonder mooie route via ondermeer Roetgen, waar we weer Belgie ingaan en via de plaatsen Raerenen Kelmis weer in Vaals komen Waar in restaurant de Wilhelminatoren het diner voor ons klaar staat. Kosten 50.- p.p. inbegrepen Buskosten, koffie met vlaai, koffietafel, en diner. Opgave met contante betaling tot 3 Aug. bij W. Spreeuwenberg. CAMPS.SCHELBERGEN Bij ons kunt u terecht voor een nieuwe prothese, klikgebit of reparatie TANDPROTHETI9CHE PRAKTIJK VÉNRAY Tandprothetisehe Praktijk Ven ray Cnmp Scheibeken Albionstraat 30a 5S09 At Venray-Lennen T 0478 3S2 356 E schelbergen-carnp(a)x54nll.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 14