5 Speciale zaterdagavond Zenith toegankelijk vanaf 16 jaar Zaterdag 2 augustus kent als enige zaterdag in het jaar de minimum leeftijd van 1 jaar in Zenith Venray. Nog meer jongeren en andere partyanïmals kunnen genieten van alles wat Zenith in Venray te bieden heeft. 16 of 30 jaar, iedereen is meer dan welkom. Natuurlijk wordt daarvoor een indrukwekkend programma samengesteld binnen de populaire muziekstromingen House en Urban. Het feest is tot stand gekomen in samenwerking met Radio 538, de grootste radiozender van Nederland. Tot in de vroege ochtend kan men genieten van deze danservaring, georganiseerd door Zenith en Sexy Motherfucker. Het bekende trio The Partysquad en Afrojack met de megahit "Drop down - do my dance" staat geprogrammeerd. Het DJ-team Jerry (DJ) en Ruben (host/ MC) scoorde verschillende Top40-hits met singles als 'Wat Wil Je Doen', 'Non Stop' en 'Stuk'. Het debuutalbum De Bazen Van De Club bracht al een uitverkochte clubtour met zich mee en ook in Zenith zijn zij graag geziene gasten. Afrojack is een relatief nieuwe naam in de Nederlandse housescene, maar vanaf vorig jaar ging zijn carrière als een speer, mede dankzij residenties op Nope is Dope en Sexy Motherfucker. Zenith resident DJ Maus heeft de Sweet-16 parties tot een waar hoogtepunt gemaakt. Maus is gek op muziek en het laten bewegen van de dansvloer. Sweet Summer zal echter niet alleen draaien om eclectic house. In Motion zullen verschillende grote namen achter de draaitafels te vinden zijn, zoals ook Double L van de Gouden Kooi. Ook kan men juist genieten van feestmuziek en entertainer pur sang André bon Aparte. Om de trouwe aanhang tegemoet te komen en de toegang voor andere nieuwsgierigen laagdrempelig te houden, zal Sweet Summer deze zomerse entreeprijs kennen van 8 euro voorverkoop op www.thezenith.nl en 10 euro aan de deur. De Zenith member kan de Sweet Summer flyer, die in de wijde omgeving wordt verspreid, inleveren op zaterdag 2 augustus vóór 1:00u en ontvangt hierbij een vrijkaartje voor het slotfeest in september van Zenith's zomerseizoen, Check voor meer info over Sweet Summer de website; www.thezenith.nl.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 6