4 Oproep Vrijwilligers voor Burgerhuipverlening Acute Hartstilstand Mogelijk heeft u recent in de lokale media iets gelezen over het project van de 'Stichting Hard voor Hart' om de overlevingskansen na een acute hartstilstand te verhogen. Deze overlevingskans is thans gemiddeld amper 10%. De bedoeling is dit te verhogen naar zo'n 25%. Om dit te bewerkstelligen beoogt de stichting Hard voor Hart een netwerk van vrijwilli gers te creëren die gekoppeld aan '112' alvast in 2 groepen naar het slachtoffer gaan. Eén groep begint met reanimeren, de andere groep haalt een zogenaamde AED (Automatische Externe Defibrillator) op. Dit is een apparaat waarmee de vaak onontbeerlijke electro- schok kan worden toegediend. Ook de aanschaf van de AED's zal de stichting gaan ver zorgen. Naast de nodige financiële middelen zijn dus ook vrijwilligers nodig. Bent u in het bezit van een reanimatie en/of AED diploma en heeft u de bereidheid een buurtbewoner te helpen dan kunt u zich aanmelden via de website www.hardvoorhart.nl. Ook kunt u het aanmeldformulier inleveren bij de Rabobank te Venray. In te leveren bij de 'Hard voor Hart' brievenbus Rabobank Venray: Ja, ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit reeds een reanimatie-diploma Ja, ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit nog geen reanimatie-diploma Ja, ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit reeds een AED Voornaam Achternaam Adres nummer Woonplaats Telefoonnummer Email-adres Dorpsraad 1IUHIM

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5