3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Tarieven kaarsen Leunen Mede met het oog op de gestegen inkoopprijzen en de tarieven van kaarsen in andere kerken, heeft het-kerkbestuur van Leunen onlangs besloten de prijs voor de kaarsen in de kerk van Leunen te verhogen naar 50 eurocent per kaars. Het nieuwe tarief gaat komend weekend in. Gezinsmis Veulen Komend weekend gedenkt men in Veulen het feit dat het jaarlijks Dorpsfeest dit jaar voor de 25® maal wordt gevierd. In verband hiermee wordt a.s. zaterdag in Veulen om 19.15u een gezinsmis gehouden. Het thema van de H. Mis luidt: Doen en meedoen I Na afloop van de H. Mis zal voorts het onlangs verplaatste wegkruis (thans aan de Veulenseweg) worden ingezegend. We danken hierbij alvast alle vrijwilligers die e.e.a. hebben gerealiseerd. Ziekenzalving Mede naar aanleiding van een vraag dienaangaande, wordt hier opgemerkt dat - wanneer een parochiaan bediend is geworden - het geen automatisme is om dit steevast in de eerstvolgende weekendmis te vermelden bij de voorbede. Wanneer de familie zelf te kennen heeft gegeven dat zij dit wensen, zal de bediening in de kerk vermeld worden. Daarbij respecteren we eenieders standpunt in deze. Duidelijk moge zijn dat een bediening veelal een precaire aangelegenheid betreft en allereerst een kwestie is die vooral de familie aangaat. Volledigheidshalve merken we hierbij op dat praktisch altijd tijdens iedere weekendmis voor de zieken in de eigen parochie wordt gebeden (ook al worden zij niet met name vermeld). Vakantie Nu het schooljaar weer ten einde is, wens ik alle parochianen graag een mooie en fijne vakantie toe. En dat u behouden en wel weer thuis mag komen. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4