leunen - leulen - Heide li Dirigentenwisseling Drumband. Dinsdag 1 juli neemt Wit van Horck tijdens het BBQ-concert na 9 jaar afscheid van onze vereniging. in 1999 trad Wil aan ais dirigent van de drumband die toen in de 2e divisie uitkwam. Onder zijn leiding promoveerde de drumband in 2001, op het concours te Goirie, naar de 1e, vroeger ere, divisie. Een geweldig succes voor het korps waarin ook toen een aantal zeer jeugdige leden speelden. In 2006, het volgende concoursjaar voor de drumband werd uitstel gevraagd omdat het korps voor een groot deel verjongd was en omdat de Proms, waarin ook de drumband haar aandeel had, voor de deur stond. Nu, in 2008, speelt de drumband in de 2e divisie door èn het niet op concours gaan in 2007 èn het grote aantal jeugdige leden ten opzichte van ervaren leden. Bijna alle jaren heeft de drumband onder leiding van Wil van Horck wei deelgenomen aan het Peeitoernooi waarbij vaak een goed tot goed/zeer goed resultaat behaald werd in de divisie waarin de drumband op dat moment speelde. Zo ook dit jaar waarin het predikaat goed behaald werd. Wil, wij als vereniging bedanken je voor je inzet en de behaalde resultaten in de afgelopen jaren. We wensen je veel succes toe met je andere orkesten, de slagwerkgroep van Panningen en de drumband van Overloon. We hopen dat we in dirigent Jan Voermans uit Leunen een goede opvolger gevonden hebben en wensen hem veel succes bij onze vereniging. Bestuur en leden Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 12