/qi^O Leunen - Veulen - Heide Ter herdenking aan Wim Hermans. Op 6 juni j.l. bereikte ons het droevige bericht dat ons erelid Wim Hermans die ochtend door een noodlottig ongeval is overleden. Wim was vanaf 1984 lid van het bestuur en heeft zich van daaruit 20 jaar ingezet voor de drumband. Ook heeft hij vele jaren als vaandeldrager gezorgd dat, waar nodig, het vaandel van de vereniging te zien was op straat of tijdens optredens. In 2004 trad hij terug als bestuurslid en werd hij voor zijn grote inzet benoemd tot erelid. Volgend jaar zou hij zijn 25 jarig jubileum als lid van onze vereniging vieren. Na zijn terugtreden als bestuurslid bleef hij zijn vereniging trouw en was, 'n uitzondering daargelaten, wekelijks te vinden op de repetitie van harmonie en drumband. Naast zijn inzet voor de drumband was Wim altijd bereid om mee te werken met activiteiten van de vereniging, te denken valt hier o.a. aan de Goederen en Dienstenveiling, de Kermisavond en andere zaken die op zijn pad kwamen. Dit jaar nog was hij een van de stimulerende leden van de werkgroep 50 jaar drumband die een gezellige reünie van oud en huidige drumbandleden organiseerde met als klapstuk een optreden van alle drummers onder leiding van 2 oud instructeurs en de huidige instructeur. Wim was een door iedereen gewaardeerd lid van onze vereniging en we zullen hem blijven herinneren als een bestuurder die zeer begaan was met het wel en wee van zijn vereniging. Op woensdag 11 juni nemen wij tijdens de avondwake muzikaal afscheid van hem. Bestuur en leden van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide wensen zijn echtgenote Nettie, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Xhhoi si. cram

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 6