19 Vrijmarkt tijdens Caseise Bierfeesten. Op zondag 29 juni a.s. vindt alweer de 11e editie van de Caseise Bierfeesten plaats.' Vorig jaar won het Comité Bierfeesten Casfenray de Vrijwilligersprijs 2007. Een van de doorslaggevende elementen daarbij was het feit dat het comité bij voortduring vernieuwend bezig is. En dat is ook het komende jaar weer het geval. De creatïviteitsmarkt, die gedurende een reeks van jaren onderdeel uitmaakte van het programma, gaat plaats maken voor een vrijmarkt. Een vrijmarkt waar iedereen, ondernemer en. particulier, artikelen te koop kan aanbieden. De markt wordt dus veel ruimer van opzet dan in het verleden, jn principe kan alles te koop worden aangeboden, mits het qua ruimte past binnen het feestterrein. Maar er is natuurlijk ook plaats voor mensen die iets willen tentoonstellen of demonstreren. Hoe meer variatie hoe beter het is. De vrijmarkt duurt van 11.00- 15.00 uur. Onderdeel van de vrijmarkt is ook een kindermarkt, Kinderen van alle leeftijden, met of zonder hulp van hun ouders, kunnen daarop hef speelgoed wat ze niet meer gebruiken of andere overtollige spullen verkopen. Alle deelnemers aan de vrijmarkt dienen zelf voor een kraampje of een tafel te zorgen, waarop zij hun spullen kunnen uitstallen. Wilt u meer informatie over de vrijmarkt of wilt u zich aanmelden als deelnemer, neem dan contact op met mw. Gerd van derSterren-Gerats, telefoon 0478-571073 of e-mail: b-a@home.nl Kijk ook eens op de website httpt//casfenrav.dorpenvenrav.nl/bierfeesten. Daar vindt u alle informatie over zowel de bierfeesten als de vrijmarkt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 20