3 Kroniek ParochiecSuster Leunen-Veulen-Heide Koninklijke onderscheidingen Onlangs reikte Burgemeester Waals van Venray aan 11 personen een lintje uit vanwege hun verdiensten voor de lokale gemeenschap. Tot de gedecoreerden (thans Lid in de Orde van Oranje-Nassau) van dit jaar behoren ook twee "Leunenaren, te weten: - Mevr Nel Steegh-Janssen: zij verzorgt ai sinds 1980 bedevaartreizen naar Lourdes. Ook is ze al 10 jaar vrijwilligster en bijna 2 jaar bestuurslid bij de hospice Zenith. Daarnaast verzorgt ze periodiek de algehele btoém versiering van de parochiekerk in Leunen. Ook heeft ze van 1998 tot 2000 de avondwakes verzorgd voor overledenen van de Leunse parochie. - De heer Hay Heidens; hij was 28 jaar ltd'van de dorpsraad van Leunen, waarvan 6 jaar voorzitter (1990-1996). Velen kennen hem ook als lid van het Herenkoor in Leunen. Dankbaar voor hun beider inzet en werk ten dienste van anderen, feliciteren we beide vrijwilligers van harte met hun koninklijke onderscheiding. Gaan trouwen Op vrijdag 9 mei 2008 vindt om 16.00u in de kerk van Leunen tijdens een gebedsdienst de kerkelijke huwelijksinzegening plaats van het bruidspaar Mare Heesen en Miriam Vriezekolk uit Dronten (2e roep). Viering H. Mis op woensdagavond Vanwege de winter (en de stookkosten) hebben we de voorbije maanden de reguliere H. Mis in Leunen op woensdagavond steeds in de oude dagkapel gevierd. Nu de winter voorbij is zal met ingang van 14 mei 2008 deze doordeweekse H, Mis weer in de kerk plaatsvinden. Hierbij wordt opgemerkt dat da H. Mis op woensdagavond 7 mei 2008 komt te vervallen. Week van de Nederlandse Missionaris In de week van 5 tot 12 mei 2008 wordt wederom de zogeheten Week van de Nederlandse Missionaris gehouden. In verband hiermee zal in het weekend van 10-11 mei 2008 een kerkdeurcollecte gehouden worden, ter ondersteuning van hen die elders missioneren. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4