Dankbetuiging Wiljo Fleurkens Het zijn niet de jaren in het leven-Maar het leven in de jaren... Het heeft ons veel steun en troost gegeven dat wij zoveel medeleven mochten ontvangen na het overlijden van 8zze Wijjo. Zowel van familie, vrienden en kennissen uit' Veulen en omgeving, uit de rest van Neder land en, natuurlijk, uit Ghana. Het afscheid was waardig en de belangstelling overweldigend bij de uitvaart van Familie Fleurkens Veulen, april 2008. De zeswekendienst zal worden gehouden op zaterdag 3 mei om 19,15 uur in de H. Antonius van Padua kerk in Veulen. Tenslotte, op vraag van velen, enkele vertaalde citaten uit de toespraak die Justin Adonagada uit Ghana hield tijdens de uitvaart van Wiljo. Hij was jaren de 'rechterhand' van Wiljo. 'Wiljo was de witte man op de motor die leefde met en voor de arme mensen in het noorden van Ghana', 'met en voor de mensen bouwde hij o.a. scholen, verpleegposten en waterprojecten in onze regio', 'Tot slechts twee weken geleden was hij een sterke man. Nu is hij al overleden, geen malaria deze keer maar leukemie...','Wiljo was als een oudere broer voor mij en heel veel mensen uit het noorden van Ghana zouden ook hier aanwezig willen zijn, hij werd door mijn volk erg gewaardeerd', 'Ik zal proberen het goede werk van Wiljo voort te zetten in zijn gedachte en zijn visie'. Ben gedeelte van de as van Wiljo zal terug gaan naar zijn mensen in het noorden van Ghana. Tijdens en na het afscheid van Wiljo werd er ongeveer 2300,00 opgehaald voor de stichting Calebas. Dit geld wordt gebruikt om het werk van Wiljo voort te zetten zoals hij gewild zou hebben. Namens de mensen in het noorden van Ghana, bedankt

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 25