de Meent 3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Overleden Op 17 april 2008 overleed thuis dhr. Gerrit van Kempen (Pascherhof 1), voorzien van het sacrament der zieken. De avondwake in Leunen vond afgelopen maandag - 21 april - plaats om 19-OOu. De uitvaart werd gehouden op dinsdag 22 april om 11.00u. Dhr. van Kempen werd 74 jaar. Moge hij rusten in vrede. Eerste H. Communie Leunen Op zondag 27 april 2008 vindt in Leunen de jaarlijkse Communie-viering plaats en wel om 11.00u. Vanwege deze H- Mis komt de reguliere Mis in Leunen om 09.30u die ochtend te vervallen. Hemelvaart Binnenkort vieren we weer het Hoogfeest van Hemelvaart en wel op donderdag 1 mei. Omdat er die dag geen Communie-viering plaatsvindt (vanwege het vakantierooster van de basisschool), is er een Hoogmis in Leunen om 09.30u. In verband met de vooravondmis in Veulen op woensdag 30 april om 19,15u, komt de reguliere door-de-weekse H. Mis in Leunen die dag te vervallen. Collecte voor onderhoud van de kerk Van oudsher wordt in Leunen de collecte-opbrengst van de weekendmis tijdens het eerste weekend van de maand bestemd voor het onderhoud van de kerk. We merken hierbij op dat dit nog steeds zo is, ofschoon het niet meer "vanaf de kansel" telkens wordt aangekondigd, noch toegelicht (dit ter informatie), Gaan trouwen Op vrijdag 9 mei 2008 vindt om 16.00u in de kerk van Leunen tijdens een gebedsdienst de kerkelijke huwelijksinzegening plaats van het bruidspaar Mare Heesen en Miriam Vriezekolk uit Dronten (1® roep). Pastoor C. MQIIer Basisschool fte H. Communie Op zondag 27 april as. zullen 24 leerlingen van groep 4 in de viering van 11.00 uur de lste H. Communie krijgen toegediend. Wij wensen de kinderen en hun familie een inspirerende viering toe met daarna nog een fijne dag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4