3 Gaan trouwen Op vrijdag 18 april 2008 vindt om 14.Q0u in de kerk van Veulen de kerkelijke huwelijksplechtigheid plaats van Petra Hagens en Mark Spreeuwenberg (Voerleberg 12), (3® en laatste roep). Roepingenzondag Komend weekend vieren we Roepingenzondag. Traditiegetrouw bidden we ieder jaar op de 4® zondag van Pasen voor geestelijke roepingen. Ter ondersteuning van het Groot-Seminarie Rolduc zal ook een kerkdeurcollecte worden gehouden. Bidden om roepingen betreft een aangelegenheid die ons allen aangaat. Zeker in dit jaar dat in het teken staat van het wijdingsacrament. Vragen we dan de Heer van de wijngaard om roepingen; dat vele jonge mannen en vrouwen ja durven te zeggen en bereid mogen zijn Christus en zijn kerk onvoorwaardelijk te dienen, met name als priester, of als kloosterling(e). Eerste H. Communie (vooraankondiging) Op zondag 20 april 2008 vindt om 11.00u in de kerk van Heide de tweejaarlijkse Communie-viering plaats. Een week later, op zondag 27 april 2008 vindt in Leunen de jaarlijkse Communie viering plaats, eveneens om 11.00u. in verband met die viering vervalt die zondag de reguliere H. Mis om 09.30u. Pastoor CMüller Basisschool Kledinawzamelina I-)?- Op vrijdag 11 april a.s. houden we weer een kledinginzameling. Tot 9.00 uur kunnen alle mensen van Leunen, en daarbuiten natuurlijk, hun d oude kleding, schoenen, oude dekens en gordijnen e Meent e.d. bij de ingang van de schooi inleveren. Een en ander dient wet in gesloten plastiek (vuilnis-)zakken te worden aangeleverd. Ook op donderdag 10 april a.s. (van 8.30 - 17.00 uur) kunnen zakken op school al worden ingeleverd. De zakken kunnen dan op de bühne van de aula worden gezet.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4