de Meent 3 Klediminzamelina Op vrijdag: 11 april a.s. houden we weer een kledinginzameling. Tot 9.00 uur kunnen alle mensen van Leunen, en daarbuiten natuurlijk, hun oude kleding, schoenen, oude dekens en gordijnen e.d. bij de ingang van de school inleveren. Een en ander dient wel in gesloten plastiek (vuiinis-)zakken te worden aangeleverd. Ook op donderdag 10 april a.s. (van 8.30 - 17.00 uur) kunnen zakken op school at worden ingeleverd. De zakken kunnen dan op de bühne van de aula worden gezet. Kroniek Parochiecluster Leunen-Veuien-Heide Over/eden 1) Op Goede Vrijdag werd in Veulen middels een gebedsdienst afscheid genomen van Wiijo Fieurkens (42). Hij werkte vele jaren in Ghana, alwaar hij ook overleden is. Dankbaar voor het vele dat hij voor de mensen daar, maar ook hier heeft betekend, hebben we hem aan de Heer aanbevolen, We wensen de familie veef sterkte toe bij dit grote verlies. 2) Op Stille Zaterdag werd in de kerk van Heide afscheid genomen van dr. Jan Vroomen (Bergkwartier 25, Venray). Moge hij rusten in vrede. Dhr. Vroomen werd 70 jaar. 3) Op Goede Vrijdag overleed in Venlo dhr. Joos Martens (73). Hij woonde aan Boodenstraat 12. Tijdens de avondwake op dinsdag 25 maart en zijn uitvaart op woensdag 26 maart in de kerk van Leunen, hebben we hem aanbevolen aan onze Schepper en Heer. Dat hij de verrezen Heer moge volgen in zijn opstanding. Gaan trouwen Op vrijdag 18 april 2008 vindt om 14.00u In de kerk van Veulen de kerkelijke huwelijksplechtigheid plaats van Petra Hagens en Mark Spreeuwenberg (Voerleberg12). (1eroep). Beloken Pasen Sedert een aantal jaren viert de kerk op Betoken Pasen de zogeheten "Zondag van de Goddelijke Barmhartigheid". Ben en ander hangt nauw samen met de heiligverklaring van zuster Faustina, een Poolse religieuze, door Paus Johannes Paulus II. De H. Missen staan komend weekend in het teken van haar zending, te weten de verkondiging van Gods oneindige Barmhartigheid. Pastoor C. Müller Basisschool

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4