Leunen - Keulen - Lleide Harmonie St. Catharina neemt deel aan TEMA 2008 Na maandenlang repeteren is het bijna zover, Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide gaat deelnemen aan de T editie van het Tieten Entertainment en Music Award toernooi, kortweg TEMA-toernooi, dat in het weekend van 5 en 6 april plaatsvindt in de Maaspoort te Venio. Het optreden van de harmonie staat gepland op zaterdag 5 april om 15.30 uur en tijdens dat optreden zal de harmonie o.l.v. dirigent Geert Jacobs een grote verscheidenheid aan muziekstijlen ten gehore brengen in een spetterend, half uur durend, programma. Dit doen zij echter niet alleen. Met medewerking van Don Mulders, Marjqlijn Kuenen, Henk Deters, leden van Close Harmony Group Confetti, het combo, dansgroep lmpulz en talloze vrijwilligers voor geluid, licht en beeld staat dit garant voor een wervelende show, waarvan u met volle teugen zult genieten. Voordat de harmonie in de Maaspoort haar programma ten gehore zal brengen, vindt er een generale repetitie plaats op vrijdag 4 april om 19.30 uur in de oude showroom van Ford-garage Van Haren aan de Raadhuisstraat in Venray. Voor de harmonie zou het erg fijn zijn als de mensen die zaterdag naar Venlo komen er deze avond bij zijn. Waarom? Om een zo: mooi mogelijke uitvoering neer te zetten in de Maaspoort hebben wij namelijk ook enthousiast publiek nodig. Buiten dat u dat natuurlijk altijd al bent, is het van belang dat er op bepaalde momenten even extra wordt geapplaudisseerd of dat u lekker swingt met de muziek, zodat het overige publiek even enthousiast wordt als u! Voor meer info over TEMA zie www.tema2008. nl. De entreekosten voor het TEMA-toernooi bedragen €12,50 p.p.; kinderen t/m 12 jr gratis. Bezoek ook onze website htto://harmonieJeunennl voor de laatste info omtrent het TEMA-toernooi., Graag hopen wij u allen te zien op vrijdag 4 april in Venray danwel op zaterdag 5 april in de Maaspoort te Venlo. Wij hebben er zin in! Bestuur en leden Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 13