ll: J>J JL= Paaszondag 23 maart Er zijn \drie H. Missen voorzien. Om 09.30u is er een plechtige Hoogmis in Leunen. Om 09.30u is er eveneens een H. Mis in Veulen, terwijl om 11.00u ook in Heide een H. Mis wordt gecelebreerd. Pater Slangen zal net als vorig jaar de vieringen in Veulen en Heide verzorgen. Uw pastoor zal tevens de H. Mis om 11.00u in Blitterswijck opdragen. Kinderwoorddienst Veulen Tijdens de Hoogmis op Paaszondag 23 maart in Veulen wordt er ook een Kinderwoorddienst gehouden. Graag wil ik deze dienst bij de jonge gezinnen aanbevelen, Paaswater In de Paaswake en ook tijdens de diensten op Paaszondag in Veulen en Heide zal water worden gezegend. Kerkgangers die dit wensen kunnen na afloop van de Mis dit "paaswater" meenemen. In de drie kerken zijn flessen (met schroefdop) aanwezig. Paasmaandag 24 maart Op Paasmaandag is er in ons cluster enkel één H. Mis en wel om 09.30u in Leunen. Paaswens Met Pasen wens ik jou: Datje mag opstaan uit de dood, uit al je angst, verdriet en nood; datje met Jezus mee naar Emmaüs mag gaan, Hem mag ontmoeten op je baan. Datje mag opgaan naar Licht, Hem mag ontmoeten - van Aangezicht tot Aangezicht. Weetje vanuit zijn liefde steeds gedragen, rol de steen weg van zorgen-vragen. Vertrouw en ga naar anderen toe, al weet je misschien niet steeds hoe. God geeft je kracht en helpt je te wagen.;.. Pastoor C. Müller 0 ^DAMESKOOR LEUNEN Paaszaterdag zingen we om 19.00uur in uniform 2e paasdag zingen we om 9.30uur in uniform. Zondag 30 maart zijn we vrij I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5