.4 Deze mag iedere dag gevierd worden, behalve op de verplichte feestdayeh, het Paastriduum en op de zondagen van de Advent, Veertigdagentijd eri van Pasen" [no. 336]). Goede Vrijdag 21 maart Om 15.00U is er een kruiswegoefening In de kerk van Leunen, terwijl de Herdenking van het lijden en sterven van onze Heer in Veulen plaatsvindt en wel om 19.15u. Paaszaterdag 22 maart Net als andere jaren jaren is er in onze cluster slechts één Paaswake en wei om 19.00U in de kerk van Leunen Paaszondag 23 maart Er zijn drie H. Missen voorzien, conform onderstaand schema. Om 09.30u is er een plechtige Hoogmis in Leunen. Om 09.30u is er eveneens een H, Mis in Veulen, terwijl om ti.OOu ook in Heide een H. Mis wordt gecelebreerd. Pater Slangen zal net ais vorig jaar de vieringen in Veulen en Heide verzorgen. Paasmaandag 24 maart Op Paasmaandag is er enkel één H, Mis en wei om 09,30u in Leunen. Paaswater in de Paaswake en ook tijdens de diensten op Paaszondag in Veulen en Heide zal water worden gezegend. Kerkgangers die dit wensen kunnen na afloop van de Mis dit "paaswater" meenemen. In de drie kerken zijn flessen (met schroefdop) aanwezig. Pastoor C. Müller Opendag Hobbvmarkt Op zaterdag 15 maart opent dagvoorziening "Aan de Singel" haar deuren voor iedereen die een kijkj e wil komen nemen op deze dag voorziening voor zelfstandig thuiswonende ouderen. Tevens is er die dag een hobbymarkt waar spullen te koop zijn die door de deelnemers gemaakt zijn. Dus bent u op zoek naar een mooi dienblad, clown, kaart of ander hebbedingetje, kom dan op 15 maart tussen 10.00 uur en 15.00 uur naar dagvoorziening "Aande SingeF'Westsingel 5 a in Venray. U bent van harte welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5