29 Dorpsraad Veulen Familie buffet op 1 ste Paasdag te Veulen. Op eerste paasdag 23 maart 2008 willen we voor de achtste keer een buffet voor alle dorpsgenoten en familieleden houden. Ook deze keer wordt het georganiseerd door de dorpsraad in samenwerking met onze dorpskok en kastelein Antonie Thielen. Het familiebuffet begint dit keer om 12.00 uur en er wordt weer uitgebreid: en heerlijk gekookt door Antonie en wel met 2 soorten soep, div.broodjes en brood en beleg. U hebt keuze uit div. soorten warm vlees, aardappel gerechten, een saladebuffet, div. soorten nagerechten o.a. vruchtensaus en ijs. Bovendien kunt u ook kiezen uit de volgende alcoholvrije dranken zoals: koffie, thee, chocomel, fristie, jus d'orange en melk. Voor de kinderen is er friet met kroketten en appelmoes. Dus het belooft weer een lekkere en gezellige middag, te worden. De voorzitter van de dorpsraad zal iedereen welkom heten en de Dartele dansers onder leiding van Yvonne van Kempen en Britt Ouwerkerk zullen deze middag weer opvrolijken met een mooi optreden, U en uw familie kunnen voor dit gezellige dorpsgebeuren opgeven voor zaterdag 15 maart door onderstaande strook in te vullen en met het verschuldigde bedrag in te leveren of in de brievenbus te doen van Annie Geurts van de dorpsraad aan de Voerleberg 18. Hierlangs afknippen Opgave voor familiebuffet op eerste paaszondag 23 maart 2008. Naam/Familie: Adres: Komen met kinderen t/m 3 jaar gratis kinderen 4 t/m 12 jaar a 7 euro personen vanaf 13 jaar a 14 euro Totaal

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 30