Stichting Veulen^Ëvents AANGEWAAID tijdens de storm van vrijdag 29 februari en zaterdag 1 maart, op de Veulenseweg, een plastic vijver. Bent u die kwijt, bel dan naar06- 12357727 De kalender geeft aan dat het alweer bijna Pasen is. Maar voor het zover is hebben we eerst nog de Hagelwitte Donderdag en de Verrekte Goede Vrijdag. En net op deze vrijdag viert Trademark haar 20-jarig bestaan. Trademark kennen we natuurlijk allemaal van de uit de hand gelopen After Jump Party's van de laatste jaren. Omdat we zelf ook wel eens een keer de eerste set willen horen en zien hebben we besloten dat we massaal naar dit jubileumfeest gaan. Behalve een knallend optreden van de jubilarissen zelf zijn er nog diverse andere artiesten die de feestvreugde komen verhogen op deze vrijdagavond. Welke dat zijn kan door gebrek aan ADSL niet vermeld worden maar men zegt dat het zeer de moeite waard is. Doe anders zelf een poging op www, verrekteaoedevriidaa.nl Stichting Veulen Events organiseert een busreis naar dit spektakel, ledereen die mee wil kan zich opgeven bij Dré Reintjes, 0641197962. Voor maar 15,- euro p.p. ben je op en neer gebracht met de bus en kun je voor niks doorlopen langs de kassa van de manege te Hegelsom waar het allemaal gaat gebeuren. Vertrek om 20.30 bij de kroeg. Hoe laat we naar huis gaan zien we dan wei. Niet later dan normaal, maar ook niet eerder. Er moet echter wel van tevoren betaald worden want we zijn niet van de Zonnebloem, Opgeven en betalen vóór 16 maart! Pak de luchtgitaren maar vast in want het wordt weer heavy! Voor degenen die met een moslim-kalender werken: Goede Vrijdag valt op 21 maart. 27

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 28