JEUGD-DORPEN-COMPETITIE Aan alle jeugdleden en hun ouders. i Leunen, februari 2008 15 Het nieuwe tennisseizoen staat weer voor de deur. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Een van de jaarlijks terugkerende evenementen is de Om op tijd met de planning klaar te zijn hebben we nu al jullie inschrijvingen nodig. De jeugd-dorpen-competitie start begin april. Een team bestaat uit minimaal 4 en maximaal 6 jongens en/of meisjes en speelt 6 of 8 wedstrijden, afhankelijk van de poulegrootte. De samenstelling van de teams is afhankelijk van de inschrijvingen. Probeer, indien mogelijk, zelf een groepje te maken. Per wedstrijd worden er 4 dubbelpartijen gespeeld (jongens-dubbel, meisjes-dubbel en/of mixed-dubbel). Elke partij duurt 45 minuten, inclusief de inspeeltijd en je speelt maximaal 2 partijen per wedstrijd. De speeltijden zijn als volgt: Woensdag van 14:00 -15:30 uur beginners (leeftijd tot ca. 10 -11 jaar) 5» Woensdag van 17:30 -19:00 uur gevorderden (leeftijd tot ca. 13-14 jaar) Vrijdag van 17:30 -19:00 ver gevorderden (leeftijd tot 17 jaar) Om mee te kunnen doen moetje minimaal 1 jaar getennist hebben en je moet de spelregels en de puntentelling kennen. Als je nog niet zover bent, is het verstandig om nog een jaartje te wachten met de dorpencompetitie. Opgeven kun je door onderstaand strookje in te vullen en in de brievenbus te stoppen in het clubgebouw. We zullen ook dit jaar weer een beroep doen op de medewerking van ouders voor het vervoer en begeleiding bij de wedstrijden. Deelname aan de dorpencompetitie is gratis voor jeugdleden. S O Z.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 16