rouwen Veulen 27 Vrouwen Samen Sterk Paasstukjes: Op donderdag 6 maart gaan we een paasstuk maken. Ei en Jo hebben weer een leuk paasstukje voor ons in gedachte. Zelf meenemen: kleine buxus takjes kleiner dan 10 cm), lege eierdopjes (van echte eieren), Kleine laurier niet te grof, ring gekregen op de avond van fam Fleurkens over Ghana of een schaal doorsnee 30 cm, mesje en tang. De eigen bijdrage voor deze avond is 5,-. Opgave t/m 1 maart i.v.m. bestellen van materialen voor de paasstukjes) bij Bep 585419. Wil de route van Bep de avond mee helpen verzorgen. Het bestuur Beste inwoners van Veulen. Voor het project "kinderen in nood", gaan de kinderen van basisschool Antonius weer paasstukjes maken. De kinderen van de school komen hiervoor op woensdag 5 maart a.S. bij U langs met een bestelformulier voor de paasstukjes. Eén paasstukje kost 2,50. Graag direct contant betalen bij U bestelling.) Bent U niet thuis dan laten de kinderen een briefje bij U achter, zodat U alsnog een paasstukje kunt bestellen. De stukjes worden door de kinderen gemaakt en op woensdag 19 maart bij U bezorgd. De opbrengst van de verkoop van de paasstukjes is deels bestemd voor een project van Wiljo Fleurkens. Hij is geboren en getogen in Veulen en nu werkzaam als ontwikkelingwerker in Ghana. Het andere deel van de opbrengst is voor een weeshuis in Benin. Dit is een klein staatje in West-Affika. Bü voorbaat onze hartelijke dank. Kinderen, leerkrachten en ouders van basisschool Antonius in Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 28