Schoolse perikelen Kroniek ParocMecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Overleden Afgelopen week namen we in de kerk van Leunen afscheid van Anita Reintjes- Pouwels (43). Zo vond op vrijdag jl, de avondwake plaats en op zaterdag 16 februari 20Q& de uitvaart. Anita leefde kort, maar onvergetelijk. Moge zij rusten in vrede. We wensen André, haar man, alsmede Guus, Marianne en Marjolein, de kinderen, veel sterkte toe. Mag ik u vragen hen regelmatig in uw gebeden te gedenken? Presentatie-vieringen vooraankondiging) In het weekend van 8 en 9 maart vindt zowel in Heide als in Leunen de presentatie viering plaats van de communicanten die dit jaar de eerste H. Communie zuilen doen. In Heide is de betreffende B. Mis om IS.OOu en, in Leunen om Q9.30u. Vastenactie 2008 (algemene informatie) Dit jaar is het thema van de vastenactie: De wereld groeit als we delen. De opbrengsten van de vastenactie gaan ook dit jaar weer naar kleinschalige en duurzame hulpprojecten die worden opgezet en uitgevoerd door de mensen dóér. Het merendeel van de parochies van het dekenaat Venray richt zich op een project in Pakistan dat lange tijd is geleid door Zr Lemmens, afkomstig uit Oosfrum. Zij heeft daar een zestal tehuizen voor verstandelijk en lichamelijk gehandicapten, wezen, poliopatiënten en bejaarden opgericht, in 1988 heeft zij voor haar werk van de toenmalige premier Bhutto een hoge onderscheiding gekregen, pit jaar gaat de opbrengst van de inzamelingsactie naar een tehuis voor geestelijk gehandicapte kinderen in Karachi, Pakistan, dat nog door Zuster Lemmens is opgezet. Na haar dood is haar werk daar voortgezet, maar dit tehuis heeft nog steeds financiële steun nodig. Er is bijvoorbeeld geJd nodig voor de huur van het gebouw, het levensonderhoud en schoolgeld van de jongens, medische verzorging, fysiotherapie en het salaris van de twee personeelsleden die daar werken. We bevelen dit project van harte aan uw milddadigheid aan. Pastoor O.Müller Mis het niet///! Comedia. 30 maart5 en 6 april

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4