19 Dorpsraad Veulen Beste inwoners van Veulen, De dorpsraad wil graag 2 zaken onder de aandacht van alle inwoners brengen. 1ha het kader van het Verkeers-en vervoersplan start de gemeente Venray in 2008 met het buitengebied van de gemeente in te richten als 60 km zone. Het gebied Veulen is als vijfde fase aan de beurt. Dit zal medio oktober/november gebeuren. Tevens willen ze in de periode 2008-2012 ondersteunende maatregelen treffen. Hierbij hebben ze de dorpsraad gevraagd of er in het Veulen ook nog ondersteunende maatregelen getroffen moeten worden. Wij als dorpsraad willen daarom alle inwoners vragen om te reageren als u graag veranderingen in uw buurt of straat doorgevoerd zou willen hebben m.b.t. verkeerszaken. De dorpsraad zal dan de wensen van het Veulen kenbaar maken bij de gemeente. Wij vragen u om voor 5 maart te reageren bij Aldy Kuypers (aldy@xs4all of per telefoon 0478-586463) 2. Ook willen wij de aandacht vragen voor de ADSL-problematiek in het Veulen. Het blijkt dat bij sommige inwoners het momenteel niet mogelijk is om een ADSL aansluiting te realiseren en tevens dreigt de KPN om de inbelverbindingen, waar velen van ons nog gebruik van maken, te willen stoppen. Daarom willen wij als dorpsraad inventariseren bij wie een ADSL aansluiting niet lukt en deze toch graag wil hebben. We willen dan over enkele weken een vergadering beleggen om te kijken of we met zijn allen iets anders op kunnen zetten. Ook graag hier voor 5 maart reageren bij Aldy Kuypers (aldy@xs4all of per telefoon 0478-586463). Vriendelijke groeten, Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 20