"'t Gaolde Paerd" 23 Super, grandioos, wat hebben we er van genoten, een fantastische avond. Bij deze wil ik dan ook de Commissie en het bestuur van de Carnavalsvereniging bedanken voor de uitverkiezing van 't Gaolde Paerd. Vorst Teun, bedankt voor de mooie woorden en de prachtige manier waarop de uitreiking geschied. Ook Luuster Efkes bedankt voor de leuke muziek. Hartverwarmend waren de (ludieke) voordrachten toespraken, van familie, Buurt, Dorpsraad, Stichting de Hoefslag en het Boerenbruiloft comité, maar ook de aanwezigheid van vele Gaolde Paerd dragers, vrienden, kennissen en commissie leden. Een avond om nooit meer te vergeten Hayke, Piet en Gerrit bedankt voor het maken van verhaal, film en foto's. Het was Super, daarom wil ik bij deze iedereen bedanken voor de vele felicitaties, versiering, kaarten, bloemen en cadeaus, ook namens Jet en kinderen. De dragers van het Gaolde Paerd Frans en Jet Hoi jongens en meisjes uit het Veulen. Het seizoen van de Dartele Dancers zit er al weer bijna op. Want met carnaval mogen we onze dansen weer aan iedereen laten zien! Dat wil zeggen dat we na carnaval weer met heel veel leuke nieuwe dansen beginnen en dus ook jij er dit jaar bij kan zijn! Hiervoor moet je je opgeven bij Yvonne van Kempen 0478-785323 of 06 53786236. Dan hoor je ook precies wat de kosten zullen zijn en de eerste les datum. Opgeven kan tot 20 februari, daarna is opgeven niet meer mogelijk. Dus vind ook jij dansen heel erg leuk, en lijkt het je wat bij de Dartele Dancers? Geef je dan snel op! Groetjes en hopelijk tot snel! Leiding Dartele Dancers Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 24