Wij gaan 'over de top'! 20 U als klant staat bij ons altijd voorop, maar in week 8 gaan we echt 'over de top'! Service staat bij ons hoog in het vaandel. En dat willen we u graag extra duidelijk maken. In de week van 18 t/m 22 februari organiseren we een 'over de top' week. In deze week bieden wij op ons kantoor te Venray en Wanssum u extra zichtbare service. Hoe dat dan precies gaat, dat kunt u het beste komen ervaren! In die week organiseren we ook een aantal extra activiteiten: Het spaarfeest is terug! In de week van 18 t/m 22 februari organiseren we een spaarfeest. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen dan hun spaarpot komen legen op ons kantoor in Venray of Wanssum en krijgen daar een cadeautje voor. Op de woensdagmiddag (20 februari) is er in Venray een ballon-artiest aanwezig die de meest ieuke creaties maakt van ballonnen. In Wanssum kunnen de kinderen zich iaten schminken tijdens die middag. Ook op de andere dagen in die week zijn de kinderen welkom om hun spaarpot te legen! Hoeveel kan ik lenen voor bet kopen van een huis? Op woensdagavond 20 februari organiseren we een inloopavond voor 'starters op de huizenmarkt'. Van 19.00 - 21.00 uur kan iedereen die meer wil weten over wat er komt kijken bij het kopen van een huis binnenlopen op ons kantoor in Venray. Ook rekenen onze hypotheekadviseurs op die avond graag voor u uit weik bedrag u kunt lenen voor het kopen van uw eigen huis. Het is wei handig als u dan een kopie van uw loonstrookje meeneemt. Verder is er een makelaar aanwezig die meer kan vertellen over de huizenmarkt in de omgeving. U bent van harte welkom! Wordt uw wens vervuld? Eerder heeft u kunnen lezen over onze wensactie. Inmiddels zijn er ruim 110 wensen binnengekomen. Op vrijdagavond 22 februari wordt tijdens een feestelijke bijeenkomst in de bankhal van kantoor Venray bekend gemaakt welke wensen vervuld gaan worden. Heeft u een wens ingestuurd, dan moet u daar zeker bij zijn! Maar bent u gewoon geïnteresseerd, dan bent u natuurlijk ook van harte welkom! We starten om 17.30 uur! Rabobank Venray (0478) 530 300 Babobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 21