Beste bewoners van de Korenmolen. 4 Komende zondag 10 februari 2008 van 13.30 tot 15.00 uur is er een bijeenkomst in de Brink waar een presentatie wordt gehouden over de opzet en indeling van het speelterrein. De presentatie wordt gehouden door Gerrit binders, Beheerder Speelvoor- zieningen bij de Gemeente Venray, U bent van harte welkom en er is de gelegenheid voor het stellen van vragen. Met vriendelijke groet, namens de Dorpsraad Leunen Remie van de Craats. De werkgroep wandelpaden Leunen nodig u allen uit om gezamenlijk het natuurwandelroute te gaan lopen. De natuurwandelroute de Leunse Paes bestaat uit 3 routes van 5km, 7km en10km. Vanuit AC- restaurant kunt u de blauwe en de groene route lopen deze is 6km en 10km. De wandelroute gaan over de veegpaden van het waterschap peel en maasvallei, iangs weilanden en akkerland richting herinrichtingsplan de Oostrumscbe beek. We lopen hier de uitgezette route. We gaan via de Oostrumsche beek het moerasbos in en lopen langs het veegpad het moerasbos uit richting de A73. We lopen door de gemeente bossen naar het AC- restaurant. We lopen iangs de weilanden en akkerland langs de gemeente bossen weer terug naar Leunen. De Werkgroep Wandelpaden Leunen nodigt alle belangstellingen uit om deze wandeling mee te gaan lopen. Wij hopen weer op een groot aantal deelnemers Op zondag 10 februari a.s. om 10.00 uur starten we bij de boom met de bankjes tegenover de ingang St. Catharina kerk. Zorg voor goede kleding, schoenen of laarzen en natuurlijk veei wandeiplezier. Wandelpadenplan Leunen Uitnodiging Winter- natuurwandeltocht 10-02-2008 Werkgroep Wandelpaden Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5