\I. GENOT Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Overleden (1) Op zaterdag 2 februari 2008 overleed: in het ziekenhuis van Venlo - voorzien van het sacrament der zieken - mevr. Maria Croijmans uit Leunen (Pater Kustersstraat 15), oud-huishoudster van wijlen pastoor de Bot. Haar uitvaart vindt plaats op donderdag 7 februari 2008 om 10.30u in de kerk van Leunen. Aansluitend vindt een korte dienst plaats in het crematorium in Beuningen. Moge zij rusten in vrede. Overleden (2) Op zondag 3 februari 2008 overleed te Legnen de heer Jan Jenniskens, echtgenoot van Drina Neiissen, voorzien van het sacrament der zieken. Hij woonde aan Blankenberg 9. De avondwake vindt plaats op donderdagavond 7 februari om 19.Q0u. De uitvaart is op vrijdag 8 februari om 10.30u. Dhr. Jenniskens is in het verleden vele jaren kerkmeester geweest en heeft als zodanig veel voor de kerkgemeenschap van Leunen betekend, waarvoor we hem zeer erkentelijk zijn. Ook hem bevelen we uw gebed aan. Dat hij mag rusten in vrede. Pastoor C. Müller Onderscheiding dirigent Heide Tijdens de uitgestelde Cecilia-avond van het kerkkoor van Heide - deze vond plaats op donderdag 31 januari 2008 - is de dirigent van dat koor - de heer Herman Staal - gehuldigd met het ereteken voor bijzondere verdiensten van de Gregorius-vereniging. Dhr. Staal is thans meer dan 50 jaar als dirigent en organist betrokken bij kerkkoor van Heide. Beziet men de overige vrijwilligers-activiteiten van dhr. Staal dan kan men stellen dat hij heel wat werk heeft verzet ten bate van de "Hei" (alsmede diverse koren in de omsirreken). Voor al dat werk zijn we hem zeer erkentelijk, in het bijzonder voor zijn bijdrage aan de liturgie. Onze dank geldt ook mevrouw Staal, die haar man steeds in de gelegenheid stelde voornoemde activiteiten te ontplooien. RIJVERENIGING ONS GENOT afd. Pony's Op de Regiokampioenschappen te Helden in het weekend van 27 januari behaalde Lotte Beterams met de pony Jasmijn H een mooie 3e prijs in de klasse EB dressuur. Lotte van harte gefeliciteerde met deze prijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4