Rabobank zoekt starter! Rabobank zoekt Starter! Nee, dit is geen nieuwe titel voor een KRO programma, maar een oproep voor het samenstellen van een woon-starterspanelvan Rabobank Venray. Voor dit 'starterspanel' zoeken we stellen of alleenstaanden die van plan zijn om ongeveer binnen nu en 1,5 jaar een huis te kopen. We vragen hen om met ons een jaar lang van gedachten te wisselen over de 'reis naar een.eigen huis'. De bedoeling is dat we de starters gaan begeleiden bij hun zoektocht naar een leuk huis en wat daarbij aan financiële zaken komt kijken. Daarvoor .gaan we niet alleen aan de vergadertafel zitteen, maar gaan we ook op pad. Zo bezoeken we samen met de groep bijvoorbeeld een makelaar, een woonbeurs of een binnenhuisarchitect. 'De onderwerpen van gesprek en uitstapjes, worden samen met de leden yan het 'starterspaneP ingevuld. Waarom organiseert Rabobank Venray dit? We vinden het leuk om een. tijdje wat intensiever met de 'starters' op te trekken. Wat leeft er bij hen en hoe kunnen wij ze het beste helpen? Wat beb ik daar als starter aan? Een jaar lang krijg je alle informatie die je maar wilt oyer wat er komt kijken bij het kapen van een huis. Je krijgt intensieve begeleiding van een deskundige hypotheekadviseur, Daarnaast wordt het ook. gewoon leuk! Meer over het 'starterspanel - Het 'starterspanel' heeft zo'n 10 a 12 leden - Het 'starterspanel' komt ongeveer 6 keer bij. elkaar (in de avonduren)., - Na een jaar stopt het 'starterspanel' Hoe meld ik me aan? We vinden het geweldig als je aan dit 'starterspanel' wilt deelnemen. Je kunt daarvoor een mail. met je gegevens sturen, naar communicatie@venrav.rabobank.nl. We nemen dan contact met je op om het vervolg te bespreken. Zowel klanten van de Rabobank als niet-klanten kunnen deelnemen aan het panel Rabobank Venray (0478) 530 300 Rabobank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 17