Boerebrulluft Luuëne 2008 Aan de bewoners van Leunen. 5 Het is alweer een tijd geleden dat de Dorpsraad uw mening vroeg over de verkeersveiligheid in Leunen. Samen met de basisschool De Meent en peuterspeelzaal 't Ukkenest werden ouders van schoolgaande kinderen en u als dorpsbewoners ondervraagd over onveilige situaties in Leunen. Samen met Veilig Verkeer Nederland was er een uitgebreide vragenlijst gemaakt. Dit maakte het extra tijdrovend om alle gegevens goed te verwerken. Maar ook het samenvatten en bundelen in conclusies koste veel tijd. Eind vorig jaar was het rapport klaar en kon het aan Wethouder P.van der Broeck overhandigd worden. De Basisschool gaat de situatie bij de school aanpakken. En de Dorpsraad zal de Albionstraat en de van Berlostraat per direct onder de aandacht van de gemeente brengen. In een later stadium zullen we ook andere onveilige situaties en plaatsen gaan aanpakken. Allen die medewerking hebben verleend aan het invullen van de enquête willen we bedanken. Uiteraard is het volledige rapport te verkrijgen bij de dorpsraad. Werkgroep verkeersveiligheid Dorpsraad Leunen, De Meent en 't Ukkenest. Op vastelaoves dinsdag 5 fibberewarie dan gaon Petra en Rob ien den onecht trouwe. Wilde geej mrt én gruupke of allieën vur dees twieë meense un stukske opdrage of ziede ut hier nie mit éns, laot dat dan efkes wieëte an dun sirremonieméster. Bel naor Henk Kersten 585595) en vertel wat ge wilt gaon doeën. Mak ow stukske nie te lang mar hald ut ®°erebrulluft kort en bondig. Zoë wette zeker dat ge ow stukske nie vur niks het gemèkt en dat geej ut veur Petra en Rob kunt vurdrage.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 6