Agerlandjm Verkoopmedewerker m/v Agerland, onderdeel van coöperatie Cehave Landbouwbelang, exploiteert een aantal winkels met agrarisch centrum onder de naam BoerenBond, Deze winkelformule geniet een grote bekendheid en heeft een groot marktaandeel in de branche. Het assortiment in de winkels kent een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding en is opgebouwd uit de productgroepen dier, tuin, agro, kleding en huishoudelijke artikelen. Voor onze winkel in Leunen zijn wij per direct op zoek naar een gemotiveerde (38 uur) Als verkoopmedewerker heeft u rechtstreeks contact met onze klanten en bevordert u de verkoop door een commercieel verantwoorde artikelpresentatie en winkelverzorging alsmede door het geven van kwalitatief verantwoorde product en verkoopadviezen. XI voert het uitgezette verkoopbeleid uit. OnzC wensen. U heeft een frisse kijk op zaken. U bent bereid, middels cursussen en trainingen, uw kennis binnen uw vakgebied op peil te brengen en/of te houden. Klantvriendelijkheid en teambuilding zijn u op het lijf geschreven alsmede verkoopbegeleiding en winkelverzorging. Aantoonbare ervaring in en bekendheid met een soortgelijke functie is een pre maar geen must. We bieden U. Een salaris in overeenstemming met het functieniveau. Daarnaast verzorgen we een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. U krijgt bij ons een uitdagende functie, met veel ruimte tot ontplooiing en creativiteit. Informatie. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact op met; Walter van den Hout, bedrijfsleider, telefoon 0478-589922 De sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid CV stuurt u binnen 14 dagen aan: Boerenbond Leunen, t.a.v. de heer W. van den Hout, Zuivelweg 2e 5809 EA Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 17