5 OPTOCHT 2008 4 Knöllekes en Knöllinnekes. Er begint schot te komen in de carnaval 2008. In een de gehele middag volle Brink was het zondag goed te zien, Carnaval leeft in Leunen. De gouden knol voor Bernadien de echtgenote van ons mede commissielid Will (dit brengt een extra snepske). Bernadien hij staat je goed en van jou weten wij zeker (of je moet ziek zijn datje mee doet met de optocht. Dan het winnende liedje gezongen door Job Janssen (naamgenoot) en zijn Leunse jongens ,voor de eerste keer mee doen en dan gelijk winnen wat zegt deze commissie dan voor straf (en Job heeft al toegezegd) allemaal in de optocht. Misschien weten deez mannen niet dat dit de laatste jaren een zo wie zo gebruik is. Dan het uitkomen van het boeren paar met aanhang mooi verzorgd door de korfbalclub. Hier nog even de namen Petra v d Haghen en Rob Willems, wij wensen jullie proficiat en een mooie dinsdag maar de traditie zegt dat de bruiloft ook mee doet met de optochtnormaal gesproken is dit bijna een plicht Natuurlijk van harte welkom,en breng dan maar de gehele korfbalclub mee. Trouwens zou het niet kunnen dat een buurt of wijk,vrienden,clubs.families,school eens tot een afspraak konden komen wij gaan aan de optocht mee doen. Het record van een kleine 415 deelnemers mag wat ons betreft gerust worden gebroken. Mensen volgende week meer nieuws over de optocht dan weten we ook wie er op het hoogste punt van de Prinsen wagens komt te staan De groeten van de optochtcommissie G.Keysers. W.Thoone. HJanssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 6