Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Nieuwe togen voor misdienaars in Veulen Tijdens de kerstgezinsmis op kerstavond droegen de misdienaars voor het eerst nieuwe rode togen met daarover een nieuwe witte superplie, die diverse vrijwilligsters uit Veulen hebben vervaardigd. Het ziet er mooi verzorgd uit en geeft als zodanig de liturgie ook meer cachet. Graag dank ik bij deze de dames voor hun werk (mede namens de misdienaars, die er eveneens verguld mee zijn). Wisseling mistijden Veulen en Heide (herhaling) Bij de invoering van het nieuwe misrooster eind april 2006 Is afgesproken dat de mistijden voor wat betreft Veulen en Heide ieder jaar zouden wisselen en wel rond de jaarwisseling. Een en ander geschiedt het nieuwe jaar (2008) met ingang van het eerste weekend; dat wil zeggen op 5 januari. De H. Mis in Veulen op zaterdagavond is dan niet meer om 18.00u, maar om 19.15u. De H.Mis in Heide vindt vanaf die dag weer plaats om 18.00u (i.p.v. 19.15u). Pastoor C. Müller Beste mensen van'Leunen - Veulen - Reide Wij weten wat vriendschap betekent. De geweldige ontvangst van kaarten, bloemen en bezoekjes zijn een grote steun geweest tijdens de ziekte en na het overlijden van Lei. Dit heeft heel veel voor ons betekend. Ook de harmonie heel hartelijk dank voor de mooie muziek tijdens de avondwake. Er zal voor Lei een 6- weken dienst worden gehouden op zaterdag 5 januari om 18.00 uur in de kerk te Heide. Ook namens Lei bedankt. Wij wensen iedereen een gelukkig Nieuwjaar. Mia van Dijck - van de Winkel Kinderen en Kleinkinderen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4