3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heïde Kerstwens Namens de drie kerkbesturen wens ik u allen gezegende kerstdagen toe. Moge het kerstfeest ook voor u een feest van licht zijn, indachtig Jezus komst in deze wereld. Moge voorts zijn vrede ook u vervullen. Woord van dank Graag wil ik namens alle parochianen en de kerkbesturen alle vrijwilligers en vrijwilligsters danken die de voorbije dagen zowel vóór de vieringen, alsook in de vieringen hun steentje hebben bijgedragen; in het bijzonder de koorleden en de muzikanten, de poetsdames en hen die voor de bloemenversiering) zorgen, alsmede hen die de kerststal hebben opgebouwd; voorts de kosters, de misdienaars, de lectoren en de leden van de gezinsmisgroep, alsmede de "communie-ouders" die in Leunen het kerstspel tijdens de gezinsmis op kerstavond hebben georganiseerd. Dank u allen! Misrooster Oud+Nieuw 2007-2008 Oudjaar - 18.00u - 19.15U Nieuwjaar - 10.30U Maandagavond 31 dec. H.Mis in Veulen H.Mis in Heide Dinsdagochtend 1 jan. 2008 H. Mis in Leunen (let op: één uur later!) Wisseling mistijden Veulen en Heide Bij de invoering van het nieuwe misrooster eind april 2006 Is afgesproken dat de mistijden voor wat betreft Veulen en Heide ieder jaar zouden wisselen en wel rond de jaarwisseling. Een en ander geschiedt het nieuwe jaar (2008) met ingang van het eerste weekend; dat wil zeggen op 5 januari. De H. Mis in Veulen op zaterdagavond is dan niet meer om 18.00u, maar om 19.15u. De H.Mis in Heide vindt vanaf die dag weer plaats om 18.00u (i.p.v. 19.15u). Nieuwjaar De kerkbesturen van de drie parochies wensen graag alle parochianen een zegenrijk en voorspoedig Nieuwjaar toe. Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4