Kerstviering Op vrijdag 21 december a.s. beginnen we om 8.00 uur met een gezellig (nog donker) kerstontbijt in de eigen groep. Dit ontbijt wordt volledig door de school verzorgd en kinderen hoeven dan ook geen eten mee te nemen. Rond 9.00 uur zullen we dan vertrekken naar de kerk voor een kerstviering met de hele school. Hierbij zijn natuurlijk ook ouders en andere belangstellenden van harte welkom. Tijdens deze viering zullen er liedjes gezongen worden en voordrachtjes worden gedaan. Ook zal het team proberen het kerstverhaal op te voeren en hebben we nog een speciaal zangduo. Hef belooft een mooie viering te worden. Rond kwart over 10 zullen we weer terug zijn in de eigen groep. Let opi! Om half 12 zal die ochtend de school uit zijn, omdat we 's morgens een half uur eerder zijn begonnen. De groepen 5 t/m 8 beginnen die vrijdagmiddag dan weer om 12.45 uur, waarna om 14.45 uur de kerstvakantie zal beginnen. Kerstvakantie Er is kerstvakantie van maandag 24 december 2007 t/m vrijdag 4 januari 2008. Op maandag 7 januari a.s. beginnen de lessen weer. Hoofdiuiscontroie Op maandag 7 januari a.s. worden de kinderen weer gecontroleerd op hoofdluis. Wilt u hier rekening mee houden door geen moeilijke creaties in de haren van uw kind(eren) te doen. Ook gel is die morgen uit den boze. de Meent Alle kleine en grote mensen van De Meent wensen alle kleine en grote mensen van Leunen een Zalig Kerstfeest en een fantastisch en gezond2008!! Basisschool 4b

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 9