Beste jongens en meisjes van Leunen. ©w Nicolmseomité Leunen Het is bijna weer zover! Op zondag 25november komt sinterklaas een bezoek brengen aan Leunen. De intocht begint om 13.00 uur vanaf de verkeersdrempel steegse peel weg, mr de Haanstraat. Daarna gaat de stoet verder door de Vullingsstraat, van Megenstraat, st. Catharinastraat, Appoloniastraat, Kapelweg tot aan de kerk. We hopen dat er veel mensen langs de kant van de weg staan om de Sint en zijn pieten te verwelkomen. We gaan dan samen feesten in de Kerk met de Sint. Een klein verzoek om op dit tijdstip geen auto's langs de route op de weg te parkeren. Vanaf donderdag 16 November tot en met 25 november kunt U bij het Texaco tankstationD'n aide smidse" een tegoedbon van 1,50 euro kopen. Dit geld wordt besteed aan onkosten rondom het feest, en met die bon kunt U na de intocht inleveren voor een snoepzak. Voor vragen kunt U bellen 585264. We hopen op een grote opkomst!!!! P.S. De intocht is geheel op eigen risico. We zijn op zoek naar kinderen die iets voor willen dragen voor sinterklaas in de kerk die middag. Dus wii je een liedje zingen of spelen, of een voordrachtje doen, meld je dan aan bij de praatjesjuffrouw Gerrie Pijpers, hooipas 3. Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Oproep Damessportclub Leunen zoekt met spoed enkele enthousiaste nieuwe leden om onze vereniging 1 uurtje per week te komen versterken. Aanmelden kan tijdens het sportuurtje De Brink.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 19