3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Gaan trouwen Op vrijdag 16 november 2007 vindt om 16.00u in de kerk van Leunen de huwelijksmis plaats van René Smedts en Jolanda Guldemond (3e en laatste roep). Verwarming kerk Leunen Twee weken geleden vond weer de jaarlijkse controle plaats van de verwarming van de kerk in Leunen. Daarbij is gebleken dat er koolmonoxide vrijkomt, welke niet goed wordt afgevoerd. Uit veiligheidsoverwegingen werd toen de verwarming uitgezet. Inmiddels heeft een nadere inspectie plaatsgevonden. Mede met het oog op de algehele staat en de ouderdom van de verwarmingsinstallètie wordt een ingrijpende revisie voorgesteld. Een andere optiebetreft een geheel nieuwe installatie De betreffende firma zal nu een tweetal offertes maken. Een en ander betekent dat de kerk voorlopig niet verwarmd zal worden. Het kerkbestuur vraagt hiervoor uw begrip. Pastoor C. Müller Zondag 18 nov zingen we om 10.30uur in uniform in Beukenrode. Vertrek 10.00 uur. j Aan comité gezamelijke collecte Leunen. Namens het bestuur van de Limburgse Bedevaart afd. Venray mag ik u en uw collectanten hartelijk danken voor het mooie bedrag van 656,02. Het doet ons genoegen dat het werk van de Limburgse Bedevaart afd. Venray zo goed gewaardeerd wordt in Leunen. Mogen wij u verzoeken onze dank over te brengen aan uw collectanten, en in het bijzonder Mevr. M. Rongen, die al jaren voor ons collecteert, en nu ook voor U weer inzetbaar is. Nogmaals onze hartelijke dank en ik kan u verzekeren dat het gehele bedrag ten goede komt aan de zieken van Leunen. Namens het bestuur: D. van Stiphout secr. DAMESKOOR félW

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4