[3 November Ierse Avond] Zaterdag 3 November - Ierse Avond Iedereen heeft ongetwijfeld het BNN programma Op Zoek Naar De Ierse Avond Artiest bekeken, waarin Yolanthe Cabau van Kasbergen op zoek ging naar een waardige vervanger van Donny O'Connell. Zo niet, dan heb je toch écht wat gemist, want het was een groot succes! Winnaar van deze TV-show die afgelopen zomer half Nederland aan de buis hield gekluisterd en menigeen de vakantie deed uitstellen, werd Robert Pfeiffer. Deze ras-Ier werd door de jury geroemd om zijn fantastische repertoire vol afwisseling van ballads en meezingers, 't Wordt dus gegarandeerd feest met deze entertainer als hij aanstaande zaterdag zijn opwachting maakt op de bühne van Café L.E.O! Natuurlijk is er ook weer Iers bier uit de fles, en zoals al bekend werd uit bovengenoemd TV programma, is Murphy's Irish Red Beer het ideale bier om een goed Iers feest te organiseren. Kom er gezellig een kapot schieten aan de tap bij LEO, want deze Ierse Avond wil je echt niet missen! Het café is 3 november geopend van 19.30 tot 01.00 uur. De elfde van de Elfde Hallo Camavalsvrienden I Het Carnavalsseizoen gaat weer bijna beginnen. Zondag 11 november gaat Carnavalsvereniging t'Knolleke en Joekskapel Noavanant met de bus(sen) naar de opening van de Carnaval op het Vrijthof in Maastricht, ledereen die ook nog mee wil kan zich opgeven bij Prins Martin d'n Urste (06-13519856). Let op vol vol. Kosten zijn 10,- p/p. Vertrek om 9.45 uur vanaf het kerkplein. Vertrek in Maastricht 20.00 uur. Ö'ENEttë: w

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 10