22 Beste Parochianen, Vorig jaar heeft de kerkhofgroep alle witte grafkruizen opnieuw geplaatst. Er is toen OQk overwogen om het grote kruis op te knappen, maar de kosten hiervoor waren erg hoog en het onderhoud komt steeds weer terug op de parochievergadering is dit uitgelegd Daarom is besloten om een nieuw natuurstenen kruis te plaatsen, dat vrij van onderhoud is. Enkele weken geleden is het oude kruis verwijderd en het nieuwe kruis geplaatst, zodat het kerkhof met Allerheiligen en Allerzielen weer een mooi aanzien heeft. Wij willen alle vrijwilligers die meegeholpen hebben met de plaatsing van het nieuwe kruis, hartelijk bedanken. Op Allerzielen 28 oktober na de overledenen herdenking zal het nieuwe kruis ingezegend worden. Het voormalige houten kruis van het kerkhof zal opgeknapt worden. We willen het achter in de kerk plaatsen, zodat het voor de parochie behouden blijft. Alle mensen die een graf verzorgen willen we vragen het kruis zelf schoon te maken. Net zoals het hele jaar door zorgt de kerkhofgroep er voor dat met Allerzielen het kerkhof er mooi verzorgd uitziet, hartelijk dank hiervoor. Verder willen we ook nog u aandacht vragen voor de kerkbijdrage 2007. We maken allemaal met regelmaat gebruik van de kerk, zoals met het Doopsel, le H Communie, Vormsel en Overlijden. Voor degenen die hun bijdrage nog niet gedaan hebben, willen we u nogmaals vragen dit alsnog te doen. Zodat onze kerk in Veulen kan blijven bestaan, voor en door ons allen. Wij danken u allen voor u kerkbijdrage. Kerkbestuur Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 23