14 UITNODIGING OPEN DAG VERSLAVINGSZORG 13 oktober 2007 Op de dag van de verslaving wordt landelijk aandacht gevraagd voor de taboes, de geheimzinnigheid en de vooroordelen die aan verslaving kleven. in het kader van deze landelijke dag openen op zaterdag 13 oktober a.s. diverse GGZ-instellingen voor verslavingszorg in Nederland hun deuren voor het publiek. - Verslavingskliniek Paschalis in Oostrum is er daar één van. Via het volgen van een route door onze kliniek, gevestigd in een voormalig kloostergebouw, zullen bezoekers worden geïnformeerd over wat verslaving is en over de verschillende behandelingen die wij als verslavingskliniek bieden. Onderdelen van deze dag zijn onder andere: - De binnenkant van een verslavingskliniek. - Informatie over de diverse middelen en verslavingen. - Workshop Middelen weigeren: Ervaar hoe moeilijk en lastig het kan zijn om een middel te weigeren. - Workshop Terugvalpreventie: Hoe ga ik het verlangen te lijf? - Workshop Creatieve therapie: Een oefening in ego-versterking. Een kijkje in de creatieve werkplaats 4B. - Voorlichtingsfilm Vrij van Verslaving. - Presentaties van de diverse behandelafdelingen van de kliniek Paschalis, ambulante verslavingszorg en Korsakovkliniek. - Presentaties en testen van onze afdeling Preventie in het kader van de campagne Stom Dronken. Na afloop kunt u onder het genot van koffie of thee napraten met c.q. informatie opvragen bij cliënten en hulpverleners. U bent van harte welkom op deze open dag! Datum 13 oktober 2007 Tijdstip 12.00-16.00 uur Plaats Verslavingskliniek Paschalis, Wanssumseweg 12, 5807 EA Oostrum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 15