Limburg Afdeling Leunen. Dames, Op maandag 24 september a.s. hebben we een excursie naar het Crematorium in Blerick. Niet een plaats waar je, normaal gesproken, voor je plezier naar toe zou gaan. We krijgen nu echter, naast koffie of thee, een rondleiding, een kijkje achter de schermen, wat waarschijnlijk zeer interessant is. We worden om 16:00 uur in het Crematorium verwacht. Daarom willen we om 15:00 uur bijeenkomen op het plein bij De Brink, zodat we even kunnen bekijken hoe we met zo weinig mogelijk auto's kunnen rijden. Om 18:00 uur zijn we zeker thuis. Er zijn aan deze excursie geen kosten verbonden. We betalen alleen 2,50 aan de chauffeur bij wie we in de auto zitten. Als u wilt deelnemen aan deze excursie kunt u zich, tot 18 september, opgeven bij Truus Jenniskens telefoon: 581260 of bij Tiny Litjens telefoon: 586837. Graag ook even vermelden of u eventueel kunt rijden. Tot ziens. Namens de Werkgroep Lilian Linders. De carnaval lijkt nog ver weg, maar toch willen we even jullie aandacht vragen voor de liedjesmiddag 2008. Op zondag 6 januari 2008 is de liedjesmiddag van het komende carnavalsseizoen. Wie durft het aan om met een zelf geschreven liedje mee te doen? Laat je hersens eens kraken om de meezinger van de carnaval 2008 te schrijven. Mobiliseer b.v. je vrienden of buurt om gezamenlijk veel lol te hebben met het schrijven van de tekst. Op de liedjesmiddag heb je dan met z'n allen een onvergetelijke middag. Heb je interesse om mee te doen aan de liedjesmiddag, neem dan voor meer informatie contact op met Frank Keijsers, Weth. Reintjesstraat 33, tel.586461 holiek vrouwennetwerk CARNAVALSVERENIGING LEUNEN CTIEF

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 12