17 zo een als Tiësto, maar eentje die de sfeer aanvoelt en normale muziek draait. De instrumenten van TradeMark kunnen richting magazijn. Vanmorgen waren ze nog z.g.a.n., nu zijn ze compleet afgeragd. Ze komen te staan onder de R van Relikwieën. Veel plaats is daar niet meer, want daar staan al wat meer spulletjes die de After Jump Party hebben meegemaakt. Speakers waar nog steeds stukken rubber van een motorband uitvallen, mengpanelen waar nog hier en daar stro uitsteekt, gitaren met kapotte snaren met een plasje bier eronder. Na enige tijd houdt ook de DJ het voor gezien en bekruipt je het weemoedige gevoel dat het einde nadert. In de verte zie je de rode achterlichten van enkele helden over de Veulenseweg huiswaarts slingeren. Echte helden hebben geen BOB, die hebben een fiets. Vanuit de kroeg klinkt nog muziek. Daar wordt geprobeerd om zolang mogelijk de waarheid niet onder ogen te hoeven zien. Maar wanneer daar ook de sluiter wordt getapt wordt het pijnlijk duidelijk. De fantastisch-ste dag van het jaar is voorbij! Morgen is het weer puinruimen. Maar de herinneringen blijven, voor altijd! Je troost je met de gedachte datje voor zulke unieke ervaringen geen verre reizen hoeft te maken. Je hoeft er niet eens een dag voor vrij te nemen! Het speelt zich allemaal gewoon af in je eigen achtertuin. Prijs je gelukkig, want je behoort tot een uiterst kleine selectie van de wereldbevolking die dit allemaal mee mag maken. 2 september vanaf 14.00 uur, zorg dat je van de partij bent! www.cariump.nl p.s. inschrijven voor de carjump is niet meer mogelijk. Het programma op 2 september laat meer deelnemers dan we nu hebben niet toe. Helden die zich niet meer hebben kunnen inschrijven blijven evengoed helden. Ze moeten gewoon nog een jaar wachten op erkenning!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 18