18 EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! We zullen het slechte nieuws maar meteen bekendmaken. De entree-prijs voor de carjump wordt 7 euro! Nou niet meteen in woede uitbarsten en de Ruuper bij het oud papier gooien maar eerst even verder lezen. Het is gewoon zo dat met het organiseren van de carjump inmiddels dusdanige kosten gemaakt moeten worden dat we niet anders kunnen. Aan stoere dingen hangen stoere prijzen, dat is voor de organisatie ook niet anders. Maar voor die 7 euro krijg je dan ook wel waar voor je geld! Bij ons niks nep, geen verboden pillen of andere trucages. Alleen de keiharde werkelijkheid zoals ie is! De carjump, special klasse, het Ginaf Rally Power Team, de caravan-crash-show, de MonsterTruck-show, de Super-Stunt-Show met de nu al legendarische touringcar en de aansluitende After Jump Party met de vaklui van TradeMark. Dit alles voor maar 7 euro! Kids die helemaal overdonderd raken van het spektakel kunnen even lekker chiilen in de kinderhoek waar ze kunnen meedoen aan de traptractor-kampioenschappen, ravotten op de zandhoop of zich laten beschilderen bij de schminkers. Voor diezelfde 7 euro kon je op Venrayse kermis ook in de Katapult. Volgens Official Hagens Timing duurde dat stuiter-ritje precies 02:04:38. Voor de duidelijkheid: dat zijn minuten! Exclusief in- en uitstappen. Omgerekend kon je voor die 7 euro ook 17,5 keer proberen om met een grijpertje een beertje uit een bak te hijsen terwijl je weet dat die er ALTIJD al uitgevallen is voordat ie boven dat gat hangt. Is dat waar voor je geld? Bij het Historisch Festival in Panningen slaan ze je bij de slagboom zonder te lachen voor 12 euro aan als je het terrein op wilt. Met alle

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 19