[NAJAAR 2007] De vakantie staat weer voor de deur, maar Stichting LEO heeft dit jaar nog van alles in petto. Om te zorgen datje al onze geplande activiteiten niet vergeet, hier alvast een voorproefje van wat je nog allemaal staat te wachten voor dit najaar... Zaterdag 4 Augustus - Flessenavond Met Venrayse kermis zijn we open van 19.30 tot 22.00 uur en schenken we uitsluitend flessen bier op ons terras. Kom dus gezellig een flesje pakken voor je naar de kermis gaat! Zaterdag 1 September - LEO Laat De eerste LEO Laat van het nieuwe seizoen valt op 1 september, en het thema van de avond houden we nog even geheim. Vast staat dat het een gezellige avond wordt, maar wat er precies gaat gebeuren kun je vanaf augustus in de Ruuper lezen. Zaterdag 29 September - Wijnfeesten We gaan weer met de bus richting de wijnfeesten in Duitsland. Dit jaar is onze keuze gevallen op Dernau waar we enkele jaren geleden ook al op wijn ontdekkingsreis gingen. Kaarten gaan in de verkoop vanaf begin september, maar wees er op tijd bij want ze vliegen als warme broodjes over de bar bij LEO. En denk eraan: op is op (ofwel: te laat is pech hebben dan)! Zaterdag 6 Oktober - Ierse Avond We hebben ook weer een Ierse Avond op het programma staan, met hopelijk weer een heuse Ierse artiest, Iers bier en een hoop Ierse gezelligheid! Deze datum is nog onder voorbehoud want we zijn natuurlijk afhankelijk van onze Ierse vrienden die dan wel of niet op komen treden. Vanaf begin september zullen we hierover meer informatie kunnen verschaffen/dus hou de Ruuper goed in de gaten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 7