3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Overleden Op 27 juni 2007 overleed in het ziekenhuis van Venlo mevr. Mien Creemers e.v. Piet van Staveren in de leeftijd van 91 jaar. Mevr. van Staveren verbleef reeds enkele jaren in Beukenrode, samen met haar man. Voorheen woonden zij in Veulen aan de Brugpas. Zowel tijdens de avondwake op zondag 1 juli als op haar uitvaart op maandag 2 juli in de kerk van Veulen hebben we gebeden voor haar zielerust, alsmede voor de naaste familie. Moge zij rusten in vrede. Op 2 juli 2007 is de heer Jan van Berlo, weduwnaar van Corry Thijssen overleden. De heer van Berlo was 89 jaar en woonde aan Scheiweg 4 te Leunen. Velen kennen hem als koorlid van het Herenkoor van Leunen. Zijn uitvaart vindt plaats op donderdag 5 juli 2007 om 10.30u. Celebrant is emeritus-pastoor Ewals. Moge Jan voor eeuwig in de hemel Gods glorie bezingen. Gaan trouwen Enige tijd geleden gaven Peter Steeghs en Lotte Penris (Vicarieweg 30) uw pastoor te kennen dat ze voornemens zijn te gaan trouwen en wel op zaterdag 14 juli 2007 om 14.00u te Leur (in de oude Dorpskerk). De kerkelijke huwelijksinzegening wordt voltrokken door emeritus-pastoor Ewals (laatste roep). Pastoor C. Müller Wateroverlast door zakjes poep Regelmatig stond het pad tussen de Kapelweg en de St. Catharinastraat onder water. Het pad, waar de kinderen ook hun fietsen in het fietsenrek plaatsen, was daardoor nagenoeg onbegaanbaar. Bij het leeg halen van de putjes, bleek dat deze compleet verstopt zaten met zakjes hondenpoep. Blijkbaar zijn er mensen de de uitwerpselen van de hond weliswaar wel netjes in (plastic) zakjes doen, maar deze vervolgens in de put gooien. Een verstopping kan dan natuurlijk niet uitblijven. Onze oproep is dan ook de zakjes thuis in de container te doen, zoals I het hoort. Dat scheelt ons weer een hoop werk, natte voeten en ergernis. I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4