19 KBO Veulen Bij goed weer gaan we op maandag 2 Juli de reeds eerder aangekondigde fietstocht, aangeboden door de Rabo Bank organiseren. We vertrekken om 13.30 uur bij de kerk. Het bestuur hoopt op een goede opkomst. In de galerij der Venrayse spreekwoorden staat ie in de top. Waerkpaerd trekke de kar, fuukspaerd de andacht. En willen we niet allemaal dat luxepaard zijn? Willen we niet allemaal gebruik maken van alle voordelen die dat met zich meebrengt? Waarom ploeteren en zweten tot je 65® en hopen op waardering terwijl Carjump Veulen de mogelijkheid biedt om dat in één middag te doen! Versnel je klim op de maatschappelijke ladder en doe mee aan de carjump! Vertel je baas nu al datje vanaf september niet meer komt! Je hebt het niet meer nodig! Ons telefoonteam zit dagelijks klaar om je aanmelding te ontvangen. Het is bereikbaar op het nummer dat je ook drukt om de kroeg te bellen: 0478-581928. Voor meer info kun je kijken op www.cariump.nl Onze site heeft overigens een behoorlijke pimp-beurt ondergaan. Na 7 jaar carjump vonden we het daar wel tijd voor. Na kort overleg met onze IT-afdeling hebben we besloten daarvoor ene Tjibbe F. uit L. te vragen. Gelukkig is hij werkzaam in Veulen dus hebben we een link! En er is puik werk afgeleverd. Lekker veel bling-bling, toeters en bellen. Effe allemaal checken dus vanavond. In de galerij der carjumpse spreekwoorden staat ie nog helemaal alleen: Kritiek is gratis advies Schrijven dus, in dat gastenboek...

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 20