8 Komend weekend 23 en 24 juni is het weer zover, dan vinden de jaarlijkse Leunse Zommerfiësten weer plaats op het dorpsplein te Leunen. Het Leuns zommerfiëst word deze keer voor de 13de keer georganiseerd. Zaterdag 23 Juni zal om 19.00uur het festijn starten met de jaarlijkse beachvolleybal wedstrijden. Dit jaar zal er weer op 3 velden gespeeld worden, hierop word deelgenomen door 24 teams. Om 21.00uur zullen de laatste wedstrijden gespeeld worden. Daarna is er nog zeker geen reden om na huis te gaan, want dan kunnen we genieten van een prachtig muziekje van de band Mrs Daniels deze band staat garant voor een gezellig avondje uit. Ze spelen muziek van rock tot top 40, dus voor iedereen wat. Zondag zal het programma starten om 12.00uur met de beachvolleybal wedstrijden.. Er zullen buiten het beachvolleybal om veel nevenactiviteiten zijn. Zo is er natuurlijk een luchtkussen voor de kinderen, ook zal er gestreden worden door de Leunse talenten tijdens een pannatoernooi. Deze wedstrijden zullen plaats vinden tussen 14.00 en 17.00uur Verder zullen er verschillende stands staan waar jong en oud zich kunnen vermaken, s'middags wordt er dit jaar een vlooienmarkt geregeld door buurtvereniging d'n tomp, dus heb je iets nodig voor weinig geld kom dan s'middags maar eens kijken misschien zit er wel wat tussen. Om 17.45 zal uiteindelijk de finale worden gespeeld van het beachvolleybal gevolgd door de prijsuitreiking. Het evenement staat de gehele dag open voor publiek, die de hele dag gezellig wat kunnen komen drinken en eventueel ook kunnen genieten van de heerlijke barbecue die om 16.00uur zal worden ontstoken. Dus komt alle a.s Zaterdag en Zondag na het dorpsplein te Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 9