20 EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! Al slenterend over de Veulensche Wateren-route dwalen je gedachten voortdurend af. Hoog in de verder strakke hemel drijven enkele wolken voorbij. Het welbekende 'boemelpedje' brengt je bij de uitgestrekte weilanden van boer Kees. Een wegvluchtende haas brengt je plotseling weer terug in de werkelijkheid. In de verte doemt het eerste teken van beschaving weer op in de vorm van een transformatorhuisje. Er is nog geen spoor te zien van wat er daar straks allemaal gaat gebeuren. Op 2 september zal daar namelijk de 8® editie van de carjump gaan plaatsvinden. Wederom zullen auto's het luchtruim kiezen, zullen mannen uitgroeien tot helden, zullen vrouwen uitgroeien tot heldinnen en zullen eeuwige losers eindelijk last krijgen van achtervolgende aanbidders. Inschrijven voor deelname aan dit spektakel is echter wel noodzakelijk. Dat gebeurt nog steeds in ons hoofdgebouw, café 't Veule. Het inschrijfgeld bedraagt ook nog steeds 10 euro. Wederom is het mogelijk om in te schrijven in de special klasse of in de normale klasse. Wat wel veranderd is, is het aantal deelnemers. Daaraan is op voorhand een maximum gesteld. De ervaring leert namelijk dat kwantiteit ten koste gaat van kwaliteit. Wil je meedoen aan de carjump 2007 en jezelf onsterfelijk maken, schrijf je dan niet pas in als je je met je vrienden hebt verzameld in de kroeg om naar Castenrayse kermis te gaan, maar doe het NU! Alle info is terug te vinden op www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 21