Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Overleden Vorige week dinsdag werd in een gebedsdienst in de kerk van Leunen afscheid genomen van Jens Peters, die op vrijdag 13 april 2007 overleed in het ziekenhuis van Nijmegen. Jens overleed enkele dagen na zijn geboorte, niet lang nadat hij het sacrament van het H. Doopsel had ontvangen. Vorige week woensdag vond de begrafenis plaats in besloten kring. We wensen de ouders van Jens, Henri Peters en Rian Peters-Heesen (Laagriebroekseweg 30) alsmede de naaste familie veel sterkte toe. Vormselvieringen 1) Aanstaande vrijdag 27 april 2007 vindt om 19.00u de jaarlijkse Vormselviering in Leunen plaats. De vormheer is onze bisschop, Mgr. Frans Wiertz. Dit jaar zijn er 31 vormelingen. 2) Aanstaande zaterdag 28 april 2007 vindt in Veulen de tweejaarlijkse Vormselviering plaats en wel om 19.15u. De vormheer voor deze viering is deken H. Smeets van Venray. Dit jaar zijn er in Veulen 19 vormelingen. Roepingenzondag Komend weekend wordt in onze kerken speciaal gebeden voor roepingen tot het priesterschap, het permanent diaconaat en het religieuze leven. In ons dekenaat (Venray) zullen 2 (buitenlandse) priesterstudenten van Rolduc acte de présence geven. Na iedere H. Mis zal tevens een kerkdeurcollecte gehouden worden voor het Groot-Seminarie in ons bisdom. Graag bevelen wij deze collecte van harte aan uw milddadigheid aan. Pastoor C. Müller Kring Bedevaart Afferden Dames Op 8 mei a.s vieren wij om 19.30 uur weer onze jaarlijkse Kring Bedevaart in de kerk te Afferden. Dames die hier graag aan deel willen nemen dienen om 18.45 uur bij de kerk in Leunen aanwezig te zijn, om van hieruit gezamenlijk te kunnen vertrekken. 'fyftfm i&ii ditathf>t(ok v;i>uWR»n«twork

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2007 | | pagina 4